Autoři doplňků pro Shoptet
191 autorů z Shoptet marketplace, seřazených podle toho, kolik e-shopů z 509 e-shopů (stav k ) používá jejich doplňky. Jak měříme.
Klíčová fakta
- Autorů v databázi
- 191
- Podíl instalací, které drží prvních 10 autorůInstalace doplňků prvních deseti autorů proti všem instalacím, které jsme v databázi rozpoznali.
- 61 %
- Naměřeno
- Doplňků na autora (medián)Polovina autorů má doplňků méně nebo stejně, polovina více nebo stejně.
- 1
Údaj pochází z našeho skenu. Datum stavu je pod tabulkou.
Stav k · Metodika · Zdroj: Shoptet marketplace
Seznam autorů
Filtru odpovídá 49 autorů s doplňkem v kategorii Správa Obchodu. Zrušit filtr
Číslo vpravo je dosah: počet e-shopů v databázi s aspoň jedním doplňkem autora.
| # | Autor | Dosah ↓Počet různých e-shopů v naší databázi, které mají aspoň jeden doplněk autora, a jejich podíl ze všech analyzovaných e-shopů. Pruh je poměrný k autorovi s největším dosahem. | InstalacíSoučet instalací všech doplňků autora v naší databázi. E-shop se dvěma doplňky autora se počítá dvakrát. | Doplňků | Nejpoužívanější doplněkDoplněk autora, který jsme rozpoznali na nejvíce e-shopech, a jejich počet. | Kategorie | HodnoceníPrůměr hodnocení doplňků autora převzatý ze Shoptet marketplace, vážený počtem recenzí. | RecenzíPočet recenzí všech doplňků autora na Shoptet marketplace. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | dkLAB | 212 (42 %) | 395 | 19 | Instagram widget+ 61 | VzhledMarketingProdukty a 2 další | 4,3 | 249 |
| 2 | iGlass.cz Distribution | 123 (24 %) | 169 | 7 | Doplňkový prodej v košíku 72 | MarketingSpráva Obchodu | 4,5 | 153 |
| 3 | AVANTRO | 75 (15 %) | 75 | 1 | Foxentry 75 | Správa Obchodu | 4,9 | 41 |
| 4 | Jakub Hon | 65 (13 %) | 71 | 4 | Doplnění fakturačních údajů po zadaní IČO 53 | Správa ObchoduMarketing | 4,8 | 78 |
| 5 | Poptin | 48 (9,4 %) | 49 | 3 | Poptin 43 | Správa ObchoduMarketing | 4,8 | 82 |
| 6 | Dominik Prajzler | 22 (4,3 %) | 22 | 1 | Pohoda by Dominik Prajzler 22 | Správa Obchodu | 5,0 | 38 |
| 7 | Smartform | 13 (2,6 %) | 13 | 1 | Smartform 13 | Správa Obchodu | 4,5 | 10 |
| 8 | Vojtěch Fárek | 11 (2,2 %) | 11 | 1 | Reklamačník.cz 11 | Správa Obchodu | 4,6 | 10 |
| 9 | Internet Index Czech | 8 (1,6 %) | 8 | 1 | Adulto - Ověření věku 8 | Správa Obchodu | 4,5 | 17 |
| 10 | sequitur s.r.o. | 6 (1,2 %) | 6 | 1 | CodGuard 6 | Správa Obchodu | 5,0 | 1 |
| 11 | Launify | 4 (0,8 %) | 4 | 1 | Launify - našeptávač pro expanzi 4 | Správa Obchodu | 5,0 | 3 |
| 12 | Steamfill | 3 (0,6 %) | 3 | 1 | Ověř18.cz 3 | Správa Obchodu | 5,0 | 1 |
| 13 | mime digital | 1 (0,2 %) | 1 | 3 | Designer produktů 1 | PremiumProduktySpráva Obchodu | 1,3 | 14 |
| 14 | Shoptet.cz | nenaměřeno | nenaměřeno | 77 | – | MarketingProduktySpráva Obchodu a 3 další | 4,2 | 1 382 |
| 15 | Napojse | 0 (0,0 %) | 0 | 5 | – | ProduktySpráva Obchodu | 4,8 | 85 |
| 16 | Retino.com | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 4,7 | 50 |
| 17 | iÚčto | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 4,3 | 3 |
| 18 | Brani | 0 (0,0 %) | 0 | 6 | – | Správa ObchoduProduktyLogistika a 1 další | 4,9 | 103 |
| 19 | Andrej Henry | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 4,5 | 13 |
| 20 | EXPANDO TECH | 0 (0,0 %) | 0 | 3 | – | Správa ObchoduMarketing | 3,4 | 34 |
| 21 | BitFaktura | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | – | 0 |
| 22 | Trivi | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 4,2 | 5 |
| 23 | Trigis - informační systémy | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 5,0 | 1 |
| 24 | Superfaktura.cz | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 4,3 | 15 |
| 25 | LPsoft Information Systems | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 3,7 | 3 |
| 26 | Omnicado.com | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 4,1 | 17 |
| 27 | Tomáš Kulhánek | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 5,0 | 7 |
| 28 | Seyfor, a.s. | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | – | 0 |
| 29 | Coalios | 0 (0,0 %) | 0 | 2 | – | Správa ObchoduPremium | 5,0 | 5 |
| 30 | ELISOFT | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 5,0 | 2 |
| 31 | JARABOT | 0 (0,0 %) | 0 | 8 | – | ProduktyMarketingSpráva Obchodu | 4,6 | 25 |
| 32 | NUBES tech | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | – | 0 |
| 33 | Integsys | 0 (0,0 %) | 0 | 6 | – | Správa ObchoduPremium | 5,0 | 13 |
| 34 | SMARTIT GLOBAL SRL | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | – | 0 |
| 35 | SIT & KHASO software | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | – | 0 |
| 36 | Limetis | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 4,2 | 5 |
| 37 | CPU | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | – | 0 |
| 38 | DataLook BI | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | – | 0 |
| 39 | RAYNET | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 3,0 | 3 |
| 40 | Dativery | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 5,0 | 1 |
| 41 | Marek Bastl | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 5,0 | 4 |
| 42 | PekneWeby | 0 (0,0 %) | 0 | 2 | – | Správa Obchodu | 5,0 | 1 |
| 43 | AUKRO | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 4,9 | 15 |
| 44 | Eurofaktura | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 5,0 | 4 |
| 45 | Ryvenia | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 2,8 | 6 |
| 46 | PREMIER system | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 2,3 | 3 |
| 47 | salesconnect | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 2,3 | 7 |
| 48 | Seyfor | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 2,2 | 11 |
| 49 | KROS | 0 (0,0 %) | 0 | 1 | – | Správa Obchodu | 3,5 | 2 |